Література хортингу

Ивашковский Владимир ВладимировичІвашковський В.В. Монографія «Психологічна фізіологія хортингіста та її становлення» - Завантажити PDF

Автор: Івашковський Віталій Володимирович,
Є членом Міжнародної асоціації Прикладної кінезіології (ISAK) і мануальної терапії (FIMM). Пройшов навчання у кращих фахівців зі світовим ім'ям: Д. Лів, Д. Шейфер, Кр. Сміт, А. Ален, Д. Даймонд, Х. Паломар, Д. Шелдон, Трейсі, проф. Васильєва Л.Ф. та ін.
 
 
Пізнання сучасниками, зокрема тренерами та учнівською молоддю, козацької психофізичної культури стимулюватиме піднесення самопізнання, самонавчання, самовиховання і самовдосконалення особистості, що є однією з найважливіших проблем сучасної національної системи виховання. Саме ці  проблеми розглядає у своїй монографії В.В. Івашковський, а саме: саморозвиток психологічної фізіології молодого організму, саморегуляція та вміння вести облік індивідуальних особливостей вищої нервової діяльності на заняттях хортингом. 
Монографія розрахована на студентів, школярів, тренерів, тобто усіх тих, хто усвідомлює непересічну важливість використаної для дослідження теми.
 

Єрьоменко Е.А. «Хортинг - національний вид спорту України» - Завантажити PDF

Автор:  Є'рьоменко Е.А
Президент Всесвітньої Федерації Хортингу, аспірант лабораторії фічичпого розвитку Інституту проблем виховання Національної Академії педагогічних наук України, Заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу.
 
 
У запропонованому методичному посібнику зібрано практичний матеріал до навчальної програми з хортингу для позашкільних навчальних закладів, рекомендованої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист МОНмолодьспорту України). Методичний посібник "Хортинг - національний вид спорту України" розрахований на керівників гуртків, тренерів-викладачів хортингу дошкільних, загальноосвітніх, професійно- технічних, позашкільних навчальних закладів, клубів, дитячих творчих об'єднань. Посібник розроблено з метою надання методичної та практичної допомоги керівникам гуртків, тренерам-викладачам, містить рекомендації щодо змісту роботи з вихованцями гуртку хортингу та описи загальнорозвиваючих, спеціальних вправ, ігор, елементів базової техніки, імітаційних вправ, тактичної підготовки, інструкторської та суддівської практики, а також аспекти виховної роботи на культурних, оздоровчих та бойових традиціях українського народу. Видання посібника зумовлене потребою удосконалення навчально-виховного процесу у зв'язку із зростанням вимог до розумової та фізичної підготовки дітей та молоді.