17 Jan 2020 11:28 AM
17 січня, 2020 - 11:20
Alt

Шановні колеги! Українська Федерація Хортингу має статус національної спортивної федерації, та виключне право щодо розвитку виду спорту ХОРТИНГ в Україні відповідно до законодавства України.
Відповідно до Статуту Української Федерації Хортингу утворюються відокремлені підрозділи у містах та областях України. І тільки відокремленим підрозділам надано право представляти вид спорту ХОРТИНГ у відповідному місті чи області. Усі інші громадські організації, у тому числі федерації, клуби, асоціації, які використовують у своїй назві слово "хортинг" не мають ніякого відношення до представлення інтересів Української федерації хортингу.

Також повідомляємо, що будь-які федерації спортивно-фізкультурного спрямування, які в своїй назві мають слово "хортинг" або словосполучення із словом "хортинг" (наприклад бойовий хортинг, військово-прикладний хортинг, козацький хортинг, тощо) ЖОДНОГО відношення до розвитку виду спорту "Хортинг" та до структури діяльності Української Федерації Хортингу - НЕМАЮТЬ!

Уся актуальна інформація щодо структури та керівників відокремлених підрозділів Української федерації хортингу знаходиться на сайті: www.horting.ua
З питань щодо належності громадських організації до структури Української федерації хортингу просимо звертатися безпосередньо до Української федерації хортингу за телефоном: +38-063-962-20-29.